גלישה בחו"ל

Twitter Share This Facebook Send to friend
גלישה בחו"ל

היום כבר הרבה יותר קל לגלוש בחו"ל! יותר קל ויותר משתלם.
כאן תוכלו ללמוד על חבילות הגלישה בחו"ל והפתרונות של סימזול.

כבר לא צריך לפחד לגלוש בחו"ל, פעם לגלוש בחו"ל היה סיפור יקר שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו- אך לא עוד!
 
לא פעם קרה שחזרתם מחו"ל עם שלל מתנות לילדים, לשכנים, להורים, אינספור חוויות, תמונות ומזכרות וכמובן חשבון טלפון שמן שלא דמיינתם שבכלל קיים דבר כזה, אבל הגדלתם והשקעתם ועשיתם חבילת גלישה בחו"ל תרם היציאה מהארץ דרך חברת הסלולר שלכם אז איך דבר כזה קורה? הרבה צרכנים לא מודעים לעובדה שחשוב לכבות את אפשרות הגלישה הסלולרית כשמגיעים לחו"ל ( (3G . אז נכון חשבתם שאתם שולטים בכל פעם שאתם גולשים הקפדתם לגלוש רק כשהייתם חייבים אז איך קרה שניצלתם את כל חבילת הגלישה ואף חרגתם ממנה בהרבה? עדכון אוטומטי של אפליקציות קבלת מיילים בצורה אוטומטית נחשבת גם היא לגלישה ולכן כדאי ואף רצוי לשנות את הגדרות הטלפון שלכם שיאפשר פעולות אלו רק כאשר המכשיר מחובר לאינטרנט אלחוטי. אנו שומעים לא מעט סיפורים על אנשים שחזרו מחו"ל שבכלל לא היו מודעים לעובדה שהם גלשו.
 
משרד התקשורת הוציאה רפורמה חדשה המחייבת את חברות הסלולר לחסום כברירת מחדל את אפשרות הגלישה בחו"ל, רק מי שהזמין חבילות גלישה יוכל להשתמש ב 3G.
חבילות הגלישה שחברות הסלולר מציעות הם יקרות מאוד, לא עונות לכם על כל הצרכים ולא תמיד מצליחים להתאים לכם את החבילה המתאימה ופתאום באמצע הטיול שלכם אתם מגלים כי כבר ניצלתם 94% מהגלישה שלכם ומה שנותר לכם לעשות הוא לנסות להגדיל את חבילת הגלישה, צעד הגורר אחריו תוספת תשלום לא קטנה.
פתרון אידיאלי לגלישה בחו"ל הוא השימוש במודם WIFI המאפשר גלישה חופשית בנסיעות שלך לחו"ל. המודם מאפשר שימוש באינטרנט מהיר בכל מקום ובכל זמן (ולא רק בלובי של המלון, או בבית קפה), המכשיר קל ונוח ולא מצריך התקנה מיוחדת. ניתן לחבר את המודם ל 5 מכשירים בו זמנית כך שהמודם נותן פתרון לא רק לנייד אלה גם לטאבלט ולמחשב הנייד. ניתן להפעיל את תוכנת ה WAZE עם המודם וכך לחסוך את ההוצאה המיותרת של השכרת GPS. כנסו והזמינו עוד היום מודם לגלישה בחו"ל במחיר הזול ביותר בשוק רק עם סים זול! 
 
כתבות שיכולות לעניין אותך