סים זול בינלאומי

Twitter Share This Facebook Send to friend
סים זול בינלאומי

נוסעים למספר מדינות באירופה, כמה מ"ב  צורך ליום שימוש ב GPS  דרך מכשיר הסלולר שלכם? וכמה יעלה לכם להשתמש  ב- WhatsApp ותוכנת ניווט מפות או  waze ? והכל מבלי להתבלבל מחבילות הגלישה' וללא הפתעות בחשבון הטלפון. כל זאת ועוד במאמר שלפניכם' ומה חברות הסלולר לא מספרות לכם על חבילת הגלישה בחו"ל.

1. החלטתם לצאת לחו"ל כל שעליכם לעשות לפני הנסיעה הוא להתארגן על חבילת גלישה מוזלת ואינה מחייבת אותך בפעימה של MB, לדוגמא, רוב חברות הסלולר בעולם מחייבים ע"פ פעימת מונה של 60 שניות, זאת אומרת שאם דיברת דקה או חלק ממנה, שילמת כמו על דקה, כך גם בגלישה בסלולר, חברות הסלולר בישראל נוהגות להוזיל לך את עלות הגלישה, אבל לחייב אותך לפי פעימה של 1MB

2. אם תוכנת ה-  WhatsApp או waze 3 מ"ב ליום, אבל יש לך חבילה מחברות הסלולר לפי פעימה של 1 מ"ב  זאת אומרת שהחיוב שלך לא יהיה ל-3 מגה ביום, אלא על 30 מגה, כי כל שימוש ראשוני אפילו בצריכה של עשירית מגה תחויב על שימוש במגה.

3. כמוכן שימו לב, ברוב חברות הסלולר בישראל חבילות הדקות הינם אך ורק לשיחות לישראל וממנה, אבל כשתצתרך לחייג לשיחה מקומית אתה עלול לשלם עשרות שקלים לדקת שיחה, אם רק תחייג למונית, למלון, לתזמן פגישה או לאחד מקרובי המשפחה, אתה עלול לסיים את הנסיעה שלך, עם המון הפתעות בחשבון.

4. בדיוק בשביל זה יש לסים זול, כרטיס סים בינלאומי. בסים בינ"ל של סים זול אין צורך בהפעלת חבילות, אצלנו תמיד פעימות המונה הם של 100 ק"ב, עשירית ממה שמחייבים אותך בחברת הסלולר ומחירי הגלישה זולים באופן משמעותית מכל חברות הסלולר, מבלי להתחייב לחבילות או חריגות ולא מוגבלות בזמן.

5. שיחות הטלפון המקומיות שלך, אף פעם לא יפתיעו אותך ויישארו תמיד כשיחה רגילה,  באפשרותך לבדוק בכל רגע בחינם מהמכשיר הסלולרי שלך, את היתרות החשבון וכך לנהל את ההוצאות ללא הפתעות.

6. ניתן לבדוק את המחירים לכל מדינה גם של שיחות וגם גלישה, בעמוד סים בינלאומי.

7. שימו לב מומלץ מאוד לבדוק שכל האפליקציות במכשיר הטלפון שלך אינם מופעלות על עידכון אוטומטי, במכשירי ה-IPHONE  ניתן לראות זאת תחת הגדרות.

 טיפ: הידעת ש 100 הודעות דואר אלקטרוני (הכוללות טקסט) לא מורידות יותר מ-2 מגה ליום?
 
כתבות שיכולות לעניין אותך