5 אפליקציות שאסור לכם לטוס בלעדיהן

Twitter Share This Facebook Send to friend

בדקתם, חקרתם ומצאתם יעד, הזמנתם כרטיסי טיסה וחדרי מלון וההתרגשות בשיאה. רגע לפני שתעלו על המטוס לחופת חלומותיכם – לנופים, לקניות, למוזיאונים המפוארים, קחו 5 דקות ותורידו את האפליקציות הבאות שיהפכו לכם את הטיול לטיפה יותר נעים ומוצלח.
 
 

1. World lens- 
תארו לכם את הסיטואציה הבאה: סוף סוף מצאתם את החנות שחיפשתם בשוק המקומי אך למרבה הפתעתכם הדלת סגורה ועל החלון יש שלט. באמצעות האפליקציה תוכלו לתרגם מתוך שלטים, תפריטים של מסעדות, שלטי רחובות ישירות למכשיר שלכם על ידי צילום הטקסט או על ידי הקלדתו. האפליקציה מתרגמת ספרדית, איטלקית, צרפתית, רוסית, פורטוגזית וגרמנית לשפה האנגלית ולהפך והיא תעשה לכם חיים קלים בשעת הצורך.
 
2. Sit or squat -  
אפליקציית sit or squat נותנת לנו את המענה לצורך הבסיסי ביותר, שלא משנה כמה נתכנן או נתכונן לא יהיה מנוס להשתמש בה. האפליקציה מאפשרת לכם לראות את כל תאי השירותים הנמצאים בסביבתכם ואף נותנת לכם מידע אודותיהם – דירוג של גולשים, הכוונה וניווט אל היעד. זוהי אפליקציה מומלצת למטיילים מכל הגילאים והיא מכרה זהב כאשר מדובר בטיול עם ילדים.
 
3. The Movie map–  
אם אתם מעריצים של סיינפלד או חברים, או מדקלמים את מת לחיות האפליקציה הזאת היא בול בשבילכם. באפליקציה אתם יכולים לגלות ולאתר סצנות שצולמו ליד המקום בו אתם נמצאים ברגע זה, או לחילופין לחפש לפי סרט ותוכלו לקבל את כל המקומות בהם הוא צולם.
 
4. IGO-
כאשר יוצאים לטיול מחוץ לעיר, בין מדינות או סתם בין כפרים, השכרת רכב בחו"ל הפכה לאחד הדברים הכדאיים הן מבחינת נוחות והן מבינה כלכלית. הבעיה ברכב שכור היא ההתמצאות במדינה שאינכם מכירים בה את הכבישים והדרכים. בשל עובדה זו יש אינספור אפליקציות ניווט זמינות – חלקם בתשלום וחלקם לא, חלקם יהיו מעולות במדינה אחת וגרועה בשנייה, אך לאחר סיכום של כלל האפליקציות הניווט השונות וחישוב כל הפלוסים, המינוסים, המעלות והמגרעות של כל אחת ואחת (אף אחת לא מושלמת) הגענו למסקנה כי האפליקציה היציבה ביותר, שלא תכניס אתכם באין כניסה היא IGO. הממשק נוח – המפות גדולות ומובנות – והכי חשוב היא זמינה כמעט בכל יעד שבדקנו ומבטיחה שתגיעו ליעדכם בכל מדינה שתבחרו.
 
5. Pocket guide/TourPal - 
אפליקציות אלו הן מעין מדריך כיס המאפשרות לכם לקבל בזמן ישיר אינפורמציה עבור למעלה מ- 100 ערים מסביב לעולם. האפליקציות מציעות לכם מסלולי טיול שונים ומגוונים המלווים בהסברים, קטעי ווידיאו ותמונות. באפליקציות יש מפות של הערים שתוכלו לצפות בהן אף ללא חיבור רשת. TourPal היא אפליקציה ישראלית וההדרכות שתמצאו בה יהיו בשפה העברית.
 
6. למרות שאמרנו 5 לא היינו יכולים לשלוח אתכם לארץ זרה בלי האפליקציה הבאה –   TravelSafe Pro היא האפליקציה שתשמור עליכם ותיתן לכם מענה בשעת הצורך. באפליקציה יש מאדר נרחב של מספרי חירום (משטרה, אמבולנס ומכבי אש) בכל המדינות – כמו גם פרטים, כתובות וטלפונים של שגרירויות זרות ביעדכם. היתרון באפליקציה היא שאינכם זקוקים לאינטרנט והגישה אליה היא מיידית.
 
 
כתבות שיכולות לעניין אותך