לקוחות מספרים

 
מיכל הירשברג - ירושלים
21/11/2019
שירות אדיב ומהיר.
 
 
ישראל ט. - שירות ואמינות רק בסים זול
29/10/2018
לפני כשבעיים טסתי לקפריסיין ורכשתי שני סימים לשם לשיחות ואינטרנט אני חייב להודות שבכל המקומות שטילנו לרוב היה שיחות וקליטה ללא הפרעות .לעומת אנשים שהיו עמנו בקבוצה שלא הצליחו לדבר או לגלוש באופן רציף אופן החיוג והגישה היתה קלה ביותר אני ממליץ גם לכם לקחת ולהנות
 
 
שירת יחזקאל - אינטרנט במחיר הוגן!
08/03/2017
היי שמי שירת יחזקאל, לפני פחות מחודש טסתי לחול לשבוע ורכשתי ממכם סים לאינטרנט.. רציתי להגיד לכם תודה רבה! קודם כל המחיר של הסים היה מדהיים! הכי זול בשוק שמצאתי עד עכשיו לכמות הג׳יגות הלא מעטה שקיבלתי ממכם! פשוט מדהים! וגם השירות שלכם מקסים! בהתחלה לא הצלחתי להתחבר לאינטרנט. זה קצת לא היה נעים, כי די הסתמכתי על האינטרנט כדי לתקשר עם החבר שקיבל אותי שם, אבל ברגע שהצלחתי לתפוס וויפיי מיד התכתבתי איתכם בווצאפ (שזה גם גאוני!!) ונציג בשם נפתלי עזר לי בזה עד שהאינטרנט עבד, זה פשוט עשה לי את החופשה הרבה יותר כייפית ורגועה! יכולתי להשתמש בוויז ובעוד כל מיני מידע שלפעמים נחוץ לקבל בחופשה בעזרת האינטרנט.. פשוט היה תענוג לקבל ממכם את הסים האינטרנטי הזה! גם המחיר וגם השירות! מודה לכם מאוד, אמליץ עליכם בחום לכל חברי!!
יום נעים
 
 
שלהבת חסדיאל -
10/01/2017
אוחחח... איזה פתרון יעיל וזול. טסתי מהרגע להרגע לניו יורק. הסים חיכה לי בנתב"ג. דיברתי בכיף. הקליטה הייתה מצויינת. האינטרנט היה זמין ללא הפרעות. בקיצור, תענוג פרקטי. שווה לגמרי. שאפו ענק !! ולפרגן לא עושה קמטים....:))
 
1 2 3 4 5
הוסף ביקורת